Koweld CS-241 (köşebent tipi barlar için - Çift Torç ile)

Yatay düzlemdeki köşebent (angel) tipi bar malzemelerin aynı andaki programlanabilir her iki köşe metot kaynakları veya sürekli kaynakları için tasarlanmış otomatik çift torç yürütücü kaynak robotudur.

Genel Özellikleri:

  • Yatay düzlemdeki köşebent (angel) tipi bar malzemelerin aynı anda 2 torç ile yüksek çalışma verimliliğinde köşe pozisyon kaynakları için tasarlanmıştır.  Eş zamanlı çift köşe kaynağı ile zaman ve maliyet kazancı sunar.
  • Minimize edilmiş hassas mikro dişli ve redüktörlü motor yapısı sayesinde ayarlanabilir ve sabitlenebilir hassas ve titreşimsiz hız elde edilmektedir. Uzun ömürlü bu yapı sayesinde hassas ve yüksek kalitede kaynaklar elde edilmektedir.
  • Her iki yanında bulunan emniyet sensörlü durdurma çubukları sayesinde kaynaklı seyir halindeyken belirlenen kaynak sonlarında kaynağı sonlandıran otomatik duruş imkânı mevcuttur.
  • Metot kaynağı boyu ve aralığı, sürekli kaynak hızı cm/dk veya inch/dak alternatifiyle  her iki torç için eş zamanlı ayar programlanabilmektedir. 
  • Her tip düz ya da eğimli torçlar için uyumludur.


Türkiye genel distribütörü olarak, Algan Metal A.Ş. güvencesiyle, Türkiye'nin her yerinde geçerli olmak üzere 1 sene fabrika ve servis garantisine sahiptir.