Koweld CS-81 (U-Rib köprü kaburga malzemeleri için)

Köprü ve benzer yapıların yatay düzlemdeki U-Rib - kaburga malzemelerin aynı anda çift torç ile köşe kaynakları için tasarlanmış otomatik çift torç yürütücü kaynak robotudur.

Genel Özellikleri:

  • Yatay düzlemdeki U-Rib malzemelerin çift torç ile köşe kaynakları için tasarlanmıştır.  
  • Tek yada çift taraflı kaynak seçimi mümkün olup, farklı değişkenliklere göre ayarlanabilir olan taşıma kolu yükseklikleri,  farklı yüksekliklere ve yapılara sahip U-Rib malzemeler için rahatlıkla ayarlanabilmektedir.
  • Torç kablolarının sabitleme doğrultma kelepçeleri sayesinde kaynak izlenirliği sabit olup,  kaynak kalitesi üzerinde olumlu etkisi mevcuttur. 
  • Kaynak robotu U-Rib malzeme üzerinde torç kollarının mekanik kılavuz makaraları ile yürürken,  zemin plakasını izleyerek ark mesafe yüksekliğini sabit tutar.
  • Minimize edilmiş hassas mikro dişli ve redüktörlü motor yapısı sayesinde ayarlanabilir ve sabitlenebilir hassas ve titreşimsiz hız elde edilmektedir. Uzun ömürlü bu yapı sayesinde hassas ve yüksek kalitede kaynaklar elde edilmektedir.


Türkiye genel distribütörü olarak, Algan Metal A.Ş. güvencesiyle, Türkiye nin her yerinde geçerli olmak üzere 1 sene fabrika ve servis garantisine sahiptir.