Trafimet Ergoplus 600 - Su Soğutmalı MIG Torcu

ERGOPLUS hiç şüphesiz, Avrupa standardı sarf malzemelerle uyumlu en popüler TRAFIMET markalı MIG/MAG kaynağı torç serisidir.
Mevcut fonksiyonel özellikleri, yeni bir ergonomi ve tasarım anlayışı ile bir araya getirilmiştir. Trafimet ERGOPLUS serisi, tüm dünya genelinde kaynakçılar için referans olmaya devam edecektir. Yeni tasarım kabza, kaynak uygulamaları esnasında mükemmel bir denge elde etmek için geliştirilmiştir. Kaymayı önleyen pütürlü yüzeye sahip kauçuk kaplama ile maksimum verime sahiptir.

Model Özellikleri:
ERGOPLUS 600 Kaynak torcu, Su soğutmalı olup, karışım gaz ile 550 Amper, CO2 gazı ile 600 Amper kapasite özelliğine sahiptir.  

Hareket özgürlüğü:
Patentli mafsal, kabzanın daha dengeli olmasını sağlar, ağırlığı azaltarak operatörün hareket özgürlüğünü artırır. Aynı zamanda, kablonun kullanım ömrünü ve akım iletim kalitesini yükseltir.

Mükemmel dayanıklılık ve maksimum esneklik:
ERGOPLUS serisi torçlarda kullanılan akım kabloları, yüksek esneme kabiliyetini, çeşitli çevresel koşullara ve kimyasal maddelere karşı dayanımı en üst düzeyde tutmaktadır.

Ergo Plus Serisi Torç Sarf Malzemeleri:
Sağlamlık ve mükemmel performans ERGOPLUS serisi torçların sarf malzemeleri, Trafimet tarafından özel olarak üretilmekte olup; en yüksek seviyede performans almanızı sağlamaktadır. En kaliteli hammaddelerin kullanılması ile üretilen sarf malzemeleri, ebat/kalınlık gibi özellikleri ile en üst seviyedeki sağlamlık ve dayanıklılığı garanti etmektedir.

Quick Release Nozullar:
Quick Release nozullar, üzerinde yer alan sarmal şekilli özel yarık sayesinde torç boynuna daha sağlam tutunma özelliğine sahiptir. Ve böylece, daha hızlı ısı dağılımı sağlanır ve daha kolay takıp çıkarılabilmektedir.

 Karışım (Mix) Gazı ile (%100)    550 A.
 CO2 Gazı ile (%100)    600 A.
 Ağırlık (1 Metre)    1,45 Kg.
Ürün Broşürü